background image
 
Homepage
Restoranas "Centras"
Mūsų restorano išskirtinumas yra ruošiamas maistas tik svečiui užsakius, o ne pašildomi, ar centralizuotai gaminami patiekalai.

Kviečiame įvertinti mūsų pačių sukurtus ir gaminamus mėsos, žuvies patiekalus, picas, padažus, desertus.

Mūsų nuolatiniai klientai jau žino, kad norint gauti šviežią maistą reikia šiek tiek palaukti. Taigi natūralu, kad patiekalui pagaminti prireiks bent 10 – 15 minučių. Mes labai džiaugiamės, kad mūsų lankytojai vis labiau, tai vertina.

Mūsų viešbučio svečiams siūlome pusryčiauti nuo 8 val. iki 11 val. Pusryčių valgiaraštyje platus asortimentas lietinių su įvairiais įdarais, omletų, vaisių ir daržovių asorti.

Taip pat siūlome paragauti savito skonio ir aromato „City coffee“ kavos, tai vidutiniškai skrudintų Arabika ir Robusta kavos pupelių mišinys, pasižymintis švelniu skoniu ir aromatu, ilgai išliekamu sodriu poskoniu ir ryškia užuomina į juodąjį šokoladą ir su maloniai juntamomis riešuto natomis.

Restorano „Centro“ svečiai turi puikią galimybę praleisti laisvadienį ne tik jaukioje aplinkoje, bet ir bus maloniai aptarnauti. Kviečiame dienos metu susitikti su verslo partneriais dalykinių pietų, o vakarais šauniai pasėdėti mėgstamų draugų kompanijoje ar romantiškai praleisti vakarą.

Mes pasiruošę surengti Jums šventę ne tik mūsų restorane, tačiau ir bet kurioje Jūsų pasirinktoje vietoje, sodyboje, nuomojamoje salėje ar netgi Jūsų pačių namuose.

Meniu galite parsisiųsti MS Word formatu:

 
Kambario užsakymas
Užsisakykite kambarį:
 Vardas
 El. paštas
Kambariai|Žmonės|Kambario tipas
 Atvykimas    Išvykimas
 
V.Kudirkos g. 63/ Aušros g. 1
LT- 71127
Šakiai, Lietuva
Telefonas: 8-655-98889
El. paštas: hotelcentras@gmail.com
© Viešbutis ir restoranas "Centras"